سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
هرکس به پیشباز آرای گوناگون برود، لغزشگاهها را بشناسد . [امام علی علیه السلام]
مجمع هم اندیشی نخبگان استان یزد
 
ادامه پی گیری و مشورت با اساتیدوگروه های فرهنگی استانی وکشوری+وی

رایزنی ها برای برگزاری اردوی بهتر و پربارتر در دو سطح الف. دانش آموزان و ب. طلاب و دانشجویان نخبه توسط دوستان شما ادامه دارد و تا کنون با مراکز علمی خوبی در تهران و قم و در سطح استان و با اساتید مختلفی مشورت کرده ایم.اخیرا طی دو هفته اخیر در تداوم مشورت با اساتید و فعالین فرهنگی استانی و کشوری با اساتید دیگری نیز مشورت هایی شده است و برای بهینه سازی کار ارتباطات موثری با این بزرگواران گرفته ایم.

اساتیدی چون: دکتر محمود حکمت نیا معاون پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، دکتر قاسم شبان نیا از اساتید علوم سیاسی، استاد مهدی مشکی از اساتید غرب شناسی، استاد دکتر بیاری از اساتید فلسفه و از فعالین فرهنگی جدی، استاد غفاری فر  از مسئولان حوزوی قم و از اساتید فعال درمباحث جنبش نرم افزاری و مقابله با سکولاریسم، استاد دکتر حسن یوسف زاده از فعالین جامععه شناسی ارتباطات و از مسئولین پژوهشکده قدر در قم، دکتر حسنعلی سلمانیان کارشناس و محقق اندیشه های امام خمینی رحمه الله علیه، استاد بابا نژاد، استاد آبائی، جناب آقای محمد تقی کریمی، جناب آقای محسن ابوترابی، جناب آقای حسین فلاح زاده، جناب آقای حسین دهقان منشادی، جناب آقای رضا رویت، جناب آقای علیانژاد، جناب آقای مهدی مهدوی نژاد، جناب آقای کریمی، جناب آقای مهدی دهقان، جناب آقای محمد مهدی پور، جناب آقای محمد کلانتر،جناب آقای سید احمد عبودتیان، جناب آقای رضا دهقانی نژاد، جناب آقای حسام الدین حائری زاده از دوستان اندیشکده یقین(مرکز دکترینال امنیت بدون مرز)، استاد علیرضا دهشیری دبیر تحریه مجله فرهنگ پویا و از فعالین فرهنگی کشور، استاد حسن ابراهیم زاده سردبیر فرهنگ پویا و از فعالین نویسندگان کشور، استاد سید عبدالمجید پیش بین اشکوری از فعالین تاریخ معاصر، استاد دکتر ذبیح الله نعیمیان، استاد دکتر مهدی ابوطالبی و ... . البته از تمام نظرات شما عزیزان نیز استقبال می کنیم...

و همچنین با مسئولین بسیج دانشجویی استان و اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان یزد و شهرستان ابرکوه و هیئت های انصار امیرالمومنین(ع) و انصار ولایت و کانون اندیشه اسلامی دارالعباده یزد و بسیج دانشجویی علوم پزشکی و گروه طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و  برخی مسئولین بسیج دانشگاه یزد و برخی مسئولین حوزه علمیه یزد و مسئولین موسسه عروج یزد و موسسه مدرسه عشق یزد و ندای بهشت ابرکوه و فرهنگسرای مهدویت و حوزه علمیه ابرکوه و حوزه علمیه بافق و برخی فعالین قرارگاه فرهنگی اردکان و برخی مسئولین آموزش و پرورش و مدارس استعدادهای درخشان و خاتم الانبیاء(ص) و فعالین دانش آموزی و ...  نیز مشورت و هماهنگی شده است تا انشاء الله این کار علمی-فرهنگی برای تمام استان مفید واقع شود.

همچنین هماهنگی ها و مشورت هایی با مسئولین مربوطه در بنیاد فرهنگی خاتم الوصیاء(عج) در تهران و برخی مسئولین پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و موسسه امام خمینی(ره) و پژوهشکده قدر جامعه المصطفی العالمیه(ص) و برخی دوستان اندیشکده یقین تهران و... شده است تا در تامین استاد و مشاوره وبرنامه ریزی ما را یاری دهند و نظر جمعی از اندیشمندان کشور را نیز به عنوان پشتوانه فکری و عملیاتی اردو داشته باشیم. انشاء الله خدا کمک کند که بتوانیم کاری مفید انجام دهیم. و علی الله التکلان.


کلمات کلیدی:

نوشته شده توسط عضو انجمن نخبگان 92/5/9:: 12:22 صبح     |     () نظر
درباره
صفحه‌های دیگر
پیوندها
سینما ساحل نجات صهیون
موسسه‌اندیشه‌وفرهنگ‌اسلامی‌یزد
دانش پژوهان سمپادی یزد
نخبگان استان یزد/بلاگ اسکای
پایگاه جامع صهیون‌پژوهی تیه
جنبش نرم افزاری وتولیدعلم
وبلاگ طلوع شمس/م.س
استادسیدمهدی میرباقری
سایت مرجع تولید علم/ دانایی
نهادمقام معظم رهبری مدظله
جنبش نرم افزاری در بیان رهبری
زلال اندیشه شیراز
مجاهدمجازی/نقدوتحلیل بازی
وب صهیون پژوه
رسانه، سینما و صهیونیسم
کتاب 101 پروفسور خطرناک
وبلاگ طب اسلامی
طب وتهدیدنرم/دکتر منتظر
مجمع بوعلی/ایه الله ال اسحاق
تاریخ و فلسفه طب/ نقد پزشکی و تغذیه مدرن
طب قرآنی/جمشید خدادادی
احیای سلامت/دکترروازاده
موسسه تحقیقات حجامت ایران / دکتر حسین خیراندیش
غرب شرقی یا شرق غربی
قصه چشم های شیشه ای
سایت حوزه علمیه قم
موسسه امام خمینی ره قم
آموزش نیمه حضوری موسسه
دانشگاه مجازی امام خمینی ره
دانشکده مجازی علوم حدیث
پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه
سایت عظیم و مفید تبیان
حوزه های علمیه خواهران
آموزش الکترونیکی تبیان
آموزش مجازی حوزه خواهزان
کانون اندیشه جوان
درگاه پاسخگویی مسائل دینی
مرکز ملی پاسخگویی
طرح‌تداوم‌اردوی‌نخبگان‌دانش‌آموزیزد